Oferta

My nie gadamy o graniu, my gramy!!!

 

Cel jest prosty; SOUNDPROOF dostarcza najwyższej jakości dźwięk dla każdej przestrzeni od drobnego wydarzenia muzycznego do wielkich widowisk dla tysięcy osób.

Firma SOUNDPROOF to praktyka zdobywana przez lata. Dzięki wypracowanej przez lata doświadczeń, estetyce i muzykalności jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania artystów.

IMG_0477Naszą różnorodną, profesjonalną ofertą jesteśmy w stanie wyposażyć każde wydarzenie muzyczne, każdą realizacje traktujemy indywidualnie z uwagą i pełnym zaangażowaniem, niezależnie od wielkości przedsięwzięcia.

Potrafimy wsłuchać się w potrzeby Naszych Klientów i artystów i skutecznie sprostać ich oczekiwaniom.

 

Naszymi atutami jest najwyższa jakość oferowanych usług, szeroka gama produktów nagłaśniających, zróżnicowany system realizacji dźwięków, elastyczność co do oczekiwań klienta, doświadczony profesjonalnie przygotowany zespół pracowników.

 

Nasze cele z łatwością osiągamy dzięki;
  • najwyższej jakości sprzętowi nagłośnieniowy,
  • zatrudnieniu zaangażowanej i przede wszystkim doświadczonej kadry realizatorów dźwięku oraz techników,
  • unikalnemu na rynku Polskim doświadczeniu w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi dużych, jak i małych imprez,
  • doskonałej organizacja pracy oraz odpowiedzialności za wszystkich pracowników

Bierzemy pełna odpowiedzialność za jakość świadczonych usług, dzięki ciągłemu doskonaleniu i zgłębianiu tajników emisji dźwięków w oparciu o nowe istniejące tendencje.

 

IMG_0164SOUNDPROOF dla klientów oferuje również oświetlenie. Na wyposażeniu firmy znajdują się zarówno nowoczesne urządzenia inteligentne w technologii CMY, jak również różnorodne urządzenia LED oraz konwencjonalne oświetlenie żarowe. Szeroki wachlarz urządzeń pozwala stworzyć niezapomniany koloryt każdego wydarzenia czy też koncertu.

 

 

Uzupełnieniem oferty SOUNDPROOF są sceny budowane z podestów, oraz wybór konstrukcji z zadaszeniem w różnych konfiguracjach. Pozwalają one dostosować ofertę do potrzeb artystów oraz realiów przestrzeni, w której ma się odbyć koncert. Oferta zawiera zadaszenia dwuspadowe z siatkami bocznymi.